• Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Powiatowy konkurs "Zabawka ze skrawka" rozstrzygnięty 2010.12.15

Dnia 15 grudnia 2010r. zostałarozstrzygnięta VI edycja powiatowego konkursu lalkarskiego pt. " Zabawka ze skrawka" , organizowanego przez koło rękodzielnicze w Młodzieżowym Domu Kultury w Mrągowie, którego opiekunem jest pani Iwona Krapa. 

Komisja w składzie:Barbara Dziewiałtowska-Gintowt,Ewa Gnoza,Agata Goszczyńska,Zofia Wojciechowska,oceniła prace w poszczególnych kategoriach wiekowych:

do 6 lat - I miejsce : Maja Siegmund ( Zespół Szkół w Marcinkowie),Patrycja Góralska ( Zespół Szkół w Marcinkowie ),II miejsce: Kinga Koziatek ( Marcinkowo filia w Grabowie ), III miejsce: Maja Chudek ( Marcinkowo filia w Grabowie )

7-9 lat- I miejsce: Martyna Gnoza ( MDK -koło rękodzielnicze), Agnieszka Stolarczyk ( MDK -koło rękodzielnicze ), II miejsce: Paweł Bulka ( Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie ), III miejsce: Maja Koziatek ( Marcinkowo filia w Grabowie ).Wyróżnienie: Zuzanna Koszara   ( MDK -koło rękodzielnicze),Aleksandra Łukasiuk (Szkoła Podstawowa w Szestnie),Adam Kowalczyk  ( Marcinkowo filia w Grabowie ),Zuzanna Organek ( MDK -koło rękodzielnicze),Dawid Długiński ( Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie )Gabriela Dudziec ( Zespół Szkół w Marcinkowie )

10-12 lat - wyróżnienie: Gabriela Pryślak ( Szkoła Podstawowa w Bożem),Cezary Koziatek ( Zespół Szkół w Marcinkowie ), Krzysztof Duda ( Zespół Szkół w Marcinkowie ),Julia Ferdynus ( Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie )

13 lat i powyżej- I miejsce : Wiktoria Butrymowicz ( MDK -koło rękodzielnicze), II miejsce: Marta Mrzygłód ( MDK - koło plastyczne)III miejsce: Laura Pyśk ( Gimnazjum nr 2). Wyróżnienie: Natalia Zarzeka ( Gimnazjum nr 2)

Wyróżnienie specjalne: Weronika Majewska ( Zespół Szkół Specjalnych),Joanna Łapińska ( Zespół Edukacyjno-terapeutyczny)

DSC_0235DSC_0225DSC_0226DSC_0227DSC_0228DSC_0229DSC_0231DSC_0232DSC_0233

BIP

  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie