• Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Lureaci konkursu plastycznego "Muzyczna podróż"

 

img-0951-51884img-0980-51913img-0962-51895
zdjęcia: Ewa Baczewska

Dzieci i młodzież nagrodzona w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.”Muzyczna podróż”, organizowanym przez

Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie .

 

 kat.I 3 – 7 lat : I miejsce - Amelia Baczewska, Przedszkole „Stokrotka”, n-l prowadzący Iwona Żołopa

I miejsce - Maja Bolesta, ZS Nr 1 kl. „0” ,n-l prowadzący Teresa Rośleń

II miejsce - Kinga Gawrych, Przedszkole „Stokrotka”,nauczyciel prowadzący Teresa Bączek

II miejsce - Zuzanna Krajewska Przedszkole „Stokrotka”,nauczyciel prowadzący Teresa Bączek

III miejsce - Martyna Modrzejewska, Przedszkole „Stokrotka” ,nauczyciel prowadzący Iwona Żołopa

III miejsce - Sara Maddiha, ZS Nr 1 kl. „0”, nauczyciel prowadzący Teresa Rosleń

wyróznienia: Jakub Gieglis, Przedszkole „Stokrotka” n-l prowadzący Iwona Żołopa,Oliwia Zera, Przedszkole „Stokrotka n-l prowadzący Iwona Żołopa, Patryk Komorowski, MDK Akademia Przedszkolaka, Antoni Szczepkowski, MDK Akademia Przedszkolaka, Kacper Rutkowski, MDK Akademia Przedszkolaka, Nikola Sarafin- Przedszkole „Stokrotka” n-l prowadzący Wiesława Szczecińska, Karolina Orzechowska- Przedszkole „Stokrotka” n-l prowadzący Teresa Bączek,Karolina Deptuła-Przedszkole „Stokrotka” n-l prowadzący Teresa Bączek

Kat.II 8 – 11 lat

I miejsce - Maciej Goleń, SZ Nr 4 kl.IV b ,n-l prowadzący Lucyna Gosiewska

II miejsce - Sylwia Skwira, ZS Nr 4 kl.V d, n-l prowadzący Lucyna Gosiewska

III miejsce – Jan Starczewski , ZS Nr 4 kl.V d, n-l prowadzący Lucyna Gosiewska

wyróznienia: Dominika Krajewska- ZS Nr 4 kl.V d -n-l prowadzący Lucyna Gosiewska, Michał Marczuk- ZS Nr 4 kl.IV d - n-l prowadzący Lucyna Gosiewska, Klaudia Pac- MDK, Barbara Stankiewicz-  ZS Nr 4 kl.IV d -n-l prowadzący Lucyna Gosiewska, Zuzanna Mróz MDK

Kat.III 12 – 14 lat

I miejsce - Natalia Leonik, ZS Nr 4 gimn. kl.I a, n-l prowadzący Lucyna Gosiewska

II miejsce - Klaudia Olszewska, świetl.środowiskowa „Bratek”, prowadząca Marzena Smolińska

III miejsce - Kinga Żarnoch, ZS Nr 4 gimn. kl.I c

wyróżnienia: Julita Szmigiel, ZS Nr 4 - n-l prowadzący Lucyna Gosiewska, Claudia Perkowska- świetlica środow. „Bratek” -prowadząca Marzena Smolińska, Patrycja Konopka ZS Nr 4 gimn.kl.I c - n-l prowadzący Lucyna Gosiewska

Kat.IV 15 – 20 lat

I miejsce - Marta Mrzygłód, MDK, n-l prowadzący Hanna Mrzygłód

II miejsce - Alicja Zwalińska, MDK, n-l prowadzący Hanna Mrzygłód

II miejsce - Milena Puzio, OHP, n-l prowadzący Ewa Wilczarska

III miejsce - Karolina Banach, OHP, n-l prowadzący Ewa Wilczarska

wyróznienie: Bartek Gołaszewski, OHP n-l prowadzący Ewa Wilczarska

Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce - Mateusz Kamiński n-l prowadzący Anna Kościczuk

II miejsce - Daniel Waszewski

III miejsce - Kamil Arkadiusz Sienicki

wyróznienia: Grażyna Bogdan kl.II gimn. n-l prowadzący Marzena Dymerska

Anna Gutkowska, n-l prowadzący Anna Kościczuk

 

Na konkurs wpłynęło 255 prac. Dnia 31.05.2005 o godzinie 16.00 w MDK ( ul. Kopernika 2c)  odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom!!!

 

DSC_0047DSC_0046DSC_0045DSC_0044DSC_0043DSC_0038DSC_0035DSC_0032DSC_0028DSC_0027DSC_0026DSC_0022

Zdjecia: Zbigniew Krajczyński

BIP

  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie