• Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Konkurs "Zabawka ze skrawka"-laureaci

W grudniu 2016 Jury w skladzie: Agata Goszczyńska- przewodnicząca, Barbara Dziewialtowska-Gintowt, Karolina Wichowska-Kodź oceniło prace dostarczone na konkurs lalkarski pt. „ Zabawka ze skrawka”, organizowany przez pracownię rękodzielniczą w Młodzieżowym Domu Kultury w Mrągowie. Spośród 106 zabawek wybrano i nagrodzono prace:

w kategorii 6-8 lat (prace nagrodzone)

Ola Nurczyk –SzP nr4 w Mrągowie

Julia Nurczyk – SzP nr4 w Mrągowie

Dawid Podlecki – SzP w Bożem

Jakub Tocewicz – SzP w Marcinkowie

Hubert Gut – SzP w Dłużcu

Agnieszka Bielecka – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Maja Daszkiewicz – SzP nr4 w Mrągowie

W kategorii 9 – 12 lat

I miejsce Emilia Budrewicz –SzP nr4 w Mrągowie

I miejsce Szymon Masłowski – SzP nr4 w Mrągowie

II miejsce Kacper Cieśliński – SzP w Kosewie

III miejsce Nikola Pisarek – SzP w Baranowie

wyróżnienie: Kinga Pleńska –SzP w Baranowie, Kacper Łabaj – SzP w Nawiadach, Antoni Pusek – SzP w Bożem, Igor Ostrowski – SzP w Boż– em , Oliwia Suchecka Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie, Kacper Żubrowski – SzP w Dłużcu, Milena Markowska – Młodzeżowy Dom Kultury w Mrągowie ,Martyna Budrewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie, Maja Siegmund – SzP w Marcinkowie

W kategorii 13 lat i powyżej

I miejsce Szymon Makowski – Gimnazjum nr2 w Mrągowie

II miejsce Karolina Deptula – Gimnazjum nr2 w Mrągowie

wyróżnienie: Maria Koperska – Gimnazjum nr2 w Mrągowie, Amelia Sadłowska – Gimnazjum nr2 w Mrągowie                

Wszystkim laureatom gratulujemy!!!

IMG 0288IMG 0289IMG 0290IMG 0291IMG 0294IMG 0295IMG 0296IMG 0298IMG 0299IMG 0300IMG 0301IMG 0304

 

 

BIP

  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie