425294973 785873130253542 6631527059380292546 n

Zapraszamy do udziału w 6. Mazurskich TransFormacjach Tanecznych organizowanych pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo przez Mrągowskie Centrum Kultury oraz Młodzieżowy Dom Kultury
Zapraszamy grupy taneczne reprezentujące różne style i techniki tańca, aby dzielić się pasją, wzajemnie inspirować się  i integrować.. Zespoły prezentują się w dwóch kategoriach tanecznych: art dance i street dance, w kilku kategoriach wiekowych: od najmłodszych, po starszych i dorosłych.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia!
Do konkursu należy zgłosić  choreografię w wybranej kategorii.
Kategorie taneczne:
 street dance: hip-hop, breakdance, popping, locking, techniki pokrewne - do 4 min.*
 art dance: taniec współczesny, jazz, modern jazz, techniki pokrewne - do 5 min.*
Kategorie wiekowe:
I. do 8 lat
II. 9-11 lat
III. 12-15 lat
IV. powyżej 16 lat
V. dorośli 30+
Prezentacje obejrzą oraz ocenią specjaliści różnych dziedzin tańca, z bogatym doświadczeniem oraz otwartym spojrzeniem. Naszymi gośćmi będą:
 Paulina JAKÓBCZYK
 Kalina PORAZIŃSKA
 Alicja STEFANIUK
 Mirek WOŹNIAK
Ocenie podlegać będzie: oryginalność pomysłu, technika, interpretacja i dobór środków wyrazu, wartości artystyczne i kulturowe. Laureaci otrzymają nagrody finansowe oraz dyplomy w poszczególnych kategoriach.
REGULAMIN / KARTA ZGŁOSZENIA online
oraz więcej informacji na stronie
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w naszym pięknym roztańczonym Mrągowie