• Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Laureaci konkursu "Być dla innych"

„BYĆ DLA INNYCH - NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS

Na konkurs "Być dla innych- niepełnosprawni są wśród nas" wpłynęło 77 prac ze Szkół Podstawowych z oddziałami gimnazjum i Młodzieżowego Domu Kultury.

Komisja w składzie:

  1. Hanna Mrzygłód – przewodnicząca
  2. Barbara Dziewiałtowska -Gintowt
  3. Agata Goszczyńska

oceniła i nagrodziła następujące prace:

I kategoria wiekowa 7-10 lat

I miejsce – Zofia Organek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrągowie

II miejsce – Julia Kochanowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

III miejsce – Pola Najmoła – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Wyróżnienie: Julia Ciszkowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Zuzanna Szczepkowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Maria Olszewska- SP Nr 1 w Mrągowie

Maja Babynko- SP Nr 1 w Mrągowie

Paulina Słowińska- SP Nr 1 w Mrągowie

Adam Kabat- ZSS w Mrągowie

II kategoria wiekowa 11-14 lat

I miejsce – Oliwia Wójcik– Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mrągowie

II miejsce – Zuzanna Organek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrągowie

III miejsce – Jakub Szablak – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mrągowie

Wyróżnienie: Oliwia Suchecka – MDK w Mrągowie, Mateusz Szablak – SP Nr 4 w Mrągowie, Magdalena Bartyzel- ZSS w Mrągowie, Ania Malinowska- ZSS w Mrągowie

Gratulujemy laureatom- rozdanie nagród odbędzie się 18 marca 2018 roku o godzinie 13tej w CKiT podczas akcji "Być dla innych"- zapraszamy

28833332 1793035417433989 1006576248 n28906464 1793034457434085 210351584 n28906601 1793035007434030 172385753 n28906615 1793034580767406 1106302382 n28906810 1793060634098134 1618280033 n28906895 1793035350767329 1740517921 n28907136 1793061224098075 888305902 n28907306 1793034410767423 1508605121 n28907697 1793060920764772 1505636492 n29003647 1793060774098120 1633221246 n29003773 1793034947434036 1011082720 n29004126 1793060510764813 633199546 n29004226 1793061067431424 380609271 n29004427 1793035084100689 1094413878 n29019355 1793035257434005 429794885 n29138352 1793061467431384 1760180907 n

 

BIP

  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie