• Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

Laureaci konkursu "Zabawka ze skrawka"

Dnia  7.XII.2018 roku  Jury w składzie:

Agata Goszczyńska- przewodnicząca

Hanna Mrzygłód

Karolina Wichowska-Kodź

oceniło prace dostarczone na konkurs lalkarski pt. „ Zabawka ze skrawka”, organizowany przez pracownię rękodzielniczą w Młodzieżowym Domu Kultury w Mrągowie. Spośród  97 zabawek  wybrano i nagrodzono  prace:

w kategorii 6-7 lat (prace nagrodzone)

Aleksander Patora – SP w Bożem  ( I miejsce )

Jakub Sawiński – SP w Bożem  (II miejsce )

Emilia Romanowska  - Sz.P nr 4 w Mrągowie ( III miejsce )

Oliwia Iwanowicz – Sz.P nr 1 w Mrągowie (III miejsce )

Wyróżnienia:

Amelia Stachelek – Sz.P w Kosewie

Olaf Jasek – Sz.P nr 4 w Mrągowie

Amelia Ryk – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie

W kategorii 8-10 lat

Zofia Organek – Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie ( I miejsce )

Cezary Prusaczyk – Sz.P w Dłużcu ( I miejsce )

Maria Olszewska – Sz.P nr1 w Mrągowie ( II miejsce )

Nikola Jabłońska – Sz.P nr 1 w Mrągowie ( II miejsce )

Tymoteusz Lachowicz – Sz.P nr 4 w Mrągowie (III miejsce )

Anna Pisarek –Sz.P w Kosewie (III miejsce )

Wyróżnienia:

Piotr Kamiński – Sz.P w Kosewie

Alicja Lis – Sz.P w Dłużcu

Nina Paśnikowska – Sz.P nr 4 w Mrągowie

W kategorii 11-13 lat

Szymon Gut  - Sz.P w Dłużcu ( I miejsce )

Natalia Zyśk – Sz.P w Kosewie ( II miejsce )

Kacper Cieśliński – Sz.P w Kosewie ( III miejsce )

Wyróżnienia:

Błażej Szczepanek – Sz.P nr 1 w Mrągowie

Daria Pokorska – Kozłowo

 48988584 301409027175293 804524013937229824 n48992795 345792272920067 8958209891395174400 n49015667 725859027791804 4854916514685386752 n49022249 2186063808388667 3043287712820887552 n49172721 910398229158867 8610164197201805312 n49206668 218592745607020 3681895838738546688 nIMG 20181214 164048 1

BIP

  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie